Galeria

Nawierzchnia w stylu rustykalnym, z motywem kwiatowym lub dekoracją w kształcie drzewa...

Kostka brukowa daje wiele możliwości, by poprawić wygląd Twojego podwórka. Sprawdź jakie realizacje mamy w swoim dorobku i znajdź inspirację, którą być może wykorzystasz na swojej posesji.

Kostka brukowa - Styl rustykalny

Elewacja z cegły, słupy ogrodzeniowe z cegły i do tego kostka - starobruk z wkomponowanym kamieniem polnym - bardzo interesujące, spójne i efektowne połączenie.

Kostka brukowa - Eleganckie wejście do domu

Elegancję elewacji wejściowej tworzy lukarna, kolumny i półokrągłe schody. Ciemne krawędzie schodów oraz obramowanie nawierzchni wokół domu dodają szyku.

Kostka brukowa - Podjazd

Rozległy podjazd do garażu z wbudowanym wzorem - różą wiatrów. Wykonanie z prostokątnej kostki to dla nas spore wyzwanie, ale też interesujące doświadczenie. Chętnie podejmujemy się wykonania podobnych zadań, cieszy nas efekt pracy

Kostka brukowa - Otoczenie domu pełne ciepła

Aranżacja nawierzchni oparta na łukach z wpisanym kołem przy garażu. W przypadku kostki prostokątnej nie jest to zadanie łatwe. Ciepłe zestawienie kolorów nawierzchni, łagodne łuki sprawią, że nawet w chłodne dni otoczenie domu promieniuje przyjemnym wrażeniem ciepła.

Kostka brukowa - Wkomponowana w otoczenie

Szlachetna kostka płukana w tonacji kawy z mlekiem pięknie komponuje się z roślinnością w ogrodzie. Trapezowy kształt kostki oraz trzy różne rozmiary umożliwiają niemal bezszczelinowe ukłądanie łuków, okrągłości.

Kostka brukowa - Schody w ogrodzie

Wykonujemy elementy architektury ogrodowej. Tu zamieszczamy przykłady schodów i murków.